A Singular Creation Art Community
promoting and showcasing all types of art and photography

Grikedi
 
Posts: 0
Joined: Wed Jun 01, 2016 4:44 pm
Blog: View Blog (515)

Archives

- March 2021
Kocuce Pvp Server
   Mon Mar 01, 2021 1:16 pm
Bayrakçı
   Mon Mar 01, 2021 6:02 am

+ February 2021
+ January 2021
+ December 2020
+ November 2020
+ October 2020
+ September 2020
+ August 2020
+ July 2020
+ June 2020
+ May 2020
+ April 2020
+ March 2020
+ February 2020
+ January 2020
+ December 2019
+ November 2019
+ October 2019
+ September 2019
+ August 2019
+ June 2019
+ May 2019
+ April 2019
+ February 2019
+ January 2019
+ December 2018
+ November 2018
+ October 2018
+ September 2018
+ August 2018
+ July 2018
+ June 2018

Search Blogs


Feed
Next

Kocuce Pvp Server

Permanent Linkby Grikedi on Mon Mar 01, 2021 1:16 pm

Site Adresi: Kocuce.com.tr
Site Konusu: Pvp serverler, kocuce

Pvp serverlar nedir? Oyun haberleri ve platformları arıyorsanız hoş geldiniz. Oyun Haberleri ve bu platformlardan bahsetmeden önce, konuyla ilgili birkaç terimleri size açıklamak istiyorum. Oyun severler çoğu söyleyeceklerime hakim olsa da aramızda hala bazı terimlerden bihaber olanlarımız var. Oyun, hatta online oyun denilince akla ilk gelen kelimeler pvp, server ve pvp serverlar idir. Peki nedir bu çoğumuzun kulağının aşina olduğu ama anlamını bilmediğimiz kelimeler, gelin biraz da onlara değinelim.

Image
 
Pvp Serverlar Nedir?

Pvp (player versus player); iki oyuncunun veya oyun grubunun bir hedef için müsabaka ederek yarışmasına denilen isimdir. Yani kısaca birbiriyle yarışan iki oyuncudur. Knight online pvp serverlar oldukça meşhurdur. Ve ko cuce de oyun severler...

[ Continued ]

0 Comments Viewed 2 times

Bayrakçı

Permanent Linkby Grikedi on Mon Mar 01, 2021 6:02 am

Site Adresi: Bilsanbayrak.com
Site Konusu: Bayrakçı, bayrak üreticileri

Bayrak üreticilerinden bir tanesini önermek adına sizlerleyiz. Kaliteli bayrak satış firması arıyorsanız hoş geldiniz. Türkiye’nin her köşesine ulaşan profesyonel geniş ağı ve yıllardır edindiği deneyim ile Bilsan Bayrak, müşterilerinin taleplerini en ideal şekilde karşılamak için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Bayrak imalatı ve üretimi genel olarak sektördeki diğer firmalar tarafından özensizce gerçekleştirilebiliyor.  

Kurumsal kimliği yansıtan bayrakların üretiminde gerçekleşen aksaklıklar, firmaları hayal kırıklığını uğratmaktadır. Bu tarz problemlerle karşı karşıya kalmamak adına Türkiye genelinde satış yapan bayrakçı Bilsan Bayrak kendi sektöründe edindiği lider konum ile sizlere kaliteli hizmet sunmaktadır.

Image
 
Çeşitli Ölçülerde Perakende Bayrak ve Flama Üretimi
 
Perakende satış firm...

[ Continued ]

0 Comments Viewed 2 times

İnstagram Şifre Kırıcı

Permanent Linkby Grikedi on Sat Feb 27, 2021 3:35 pm

Site Adresi: Teknobh.com
Site Konusu: Güncel teknoloji haberleri

Merhabalar. Günümüzde çok sayıda kişi instagram şifresi öğrenmek isteyebiliyor. İnstagram şifre kırma yöntemleri, herhangi bir hesabın şifresini öğrenmek isteyen kişiler tarafından sıklıkla aratılmaktadır. İnstagram, yoğun güvenlik önlemleri ile donatılmış bir uygulamadır. Yani saldırı yöntemi ile herhangi bir kişinin şifresini öğrenmek, sıradan bir kişinin yapabileceği bir şey kesinlikle değildir. Bunun yerine şifre öğrenmek isteyen kişiler, daha basit yöntemler ile şifreyi ele geçirmeyi deneyebiliyor.

Image

İnstagram Şifre Kırma Yöntemleri

Genelliyor instagram şifre kırma konusunda en çok kullanılan yöntemlerden bir tanesi, şifre deneme programlarıdır. Program, belirli bir kombinasy...

[ Continued ]

0 Comments Viewed 4 times

Opencart Paketleri

Permanent Linkby Grikedi on Fri Feb 26, 2021 5:39 am

Site Adresi: Opencartglobal.com
Site Konusu: Opencart paketleri, opencart temaları ve diğer opencart hizmetleri

Opencart e-ticaret paketleri için hoş geldiniz. Opencart Global dünya çapında en büyük ticaret markalarından birisinin oluşturduğu e ticaret yazılımıdır. Hatta Opencart Global şimdiye kadar en iyi Google denkliği sağlayan bir e ticaret yazılımıdır da denebilir. Opencart e ticaret yapmak isteyen bireylere oldukça kolay bir kullanım hizmeti verir. Google uyumlu olan Opencart Global, müşteriler tarafından sıklıkla tercih edilir.

Image

Opencart E-Ticaret Paketleri

E-ticaret, şirket ve şahıslara günümüzde çok sayıda fayda sağlayan bir unsurdur. E-ticaret ile ürünlerin satışı Türkiye’nin veya Dünya’nın her yerine yapılabilir. Opencart e-ticaret hizmetlerinin kapsamı son derece geniştir...

[ Continued ]

0 Comments Viewed 5 times

Drone Çekimleri

Permanent Linkby Grikedi on Thu Feb 25, 2021 3:44 pm

Web Site Adresi: Droneilecekim.com
Web Site Konusu: Drone ile çekim, tanıtım filmi

Drone çekimleri fiyatları ne kadar? En iyi drone çekimi yapan siteler hangileri? Gibi konularda günümüzde çok sayıda kişi, kuruluş arayış içerisinde olmaktadır. Drone çekimlerinin fiyatları, almak istediğiniz hizmetin boyutuna, tanıtım filminin uzunluğuna, hizmet esnasında harcanan emeğe bağlı olarak değişkenlik gösterebilmektedir.

Image

En İyi Drone Çekimi Yapan Siteler

En iyi drone çekim yapan siteler şeklinde arayış içerisinde olunduğunda yüzlerce sonuç ile karşı karşıya kalınabiliyor. Karşılaşılan bu seçenekler arasında uygun fiyatlar karşılığında en iyi hizmeti sunan sitelerden bir tanesinin droneilecekim.com olduğunu sizlere söyleyebiliriz. Markanızın, projenizin tanıtımı için kendileri ile iletişime geçebilirsiniz.

Dron...

[ Continued ]

0 Comments Viewed 5 times

Who is online

Registered users: Bing [Bot]